Предмет: Химия, автор: andtush349

1. Потрібно приготувати
розчин масою 280 гз
масовою часткою хлориду
натрію 10%. Розрахуйте
масу NaCI і масу води, які
необхідні для
приготування розчину.​

Ответы

Автор ответа: svetka1574
1

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 280 г

W(в-ва) = 10%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 280 * 10 / 100% = 28 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 280 - 28 = 252 г

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: tftdrrtdgkjouj