Предмет: Химия,
автор: Teadamtv
Яка маса води утвориться під час взаємодії 112г калій гідроксиду з нітратною кислотою?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:KOH+HNO3=KNO3+H2O
n(KOH)=112/56=2
n(H2O)=2
m(H2O)=m×n=18×2=36г
відповідь: маса води =36г
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Artyrik65830
Предмет: Химия,
автор: emsi
Предмет: Биология,
автор: 852634790
Предмет: Алгебра,
автор: kurumigoul
Предмет: Литература,
автор: lyudmilamakare