Предмет: Физика, автор: nastya10luch

Ділянка кола містить дві послідовно з'єднані електричні лампи з опором 100 Ом та 120 Ом. Встановити покази вольтметра, якщо сила струму дорівнює 100 мА.
БЛАГАЮ ДОПОМОЖІТЬ!!!!​

Ответы

Автор ответа: olexandryar
2

Ответ:22В

Объяснение:U=I*R           R=R₁+R₂     U=I(R₁+R₂)

I=100мА=0,1А

U=0,1*(100+120)=22В

Похожие вопросы