Предмет: Физика, автор: aiurprofi

Опір 1 км дроту 5,6 Ом. Визначити напругу на кожних 100 м дроту якщо сила струму в ньому 7 мА?

Ответы

Автор ответа: DedStar
1

Ответ:

Объяснение:

R = 5,6 / 10 = 0,56 Ом

U = I·R = 0,007·0,56 ≈ 4 мВ

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: 23planeta01