Предмет: Химия,
автор: alinaeske4
ДАМ 30 БАЛОВ!!! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА
з 700 г розчину з масовою часткою солі 60% випарюванням видалили 200 г води. Визначити масову частку солі в новому розчині
Ответы
Автор ответа:
10
Ответ:
дано
m(ppa соли) = 700 g
W(соли) = 60%
-m(H2O) = 200g
--------------------
W2(соли)-?
m(соли) - m(ppa соли ) * W(соли) / 100% = 700*60 / 100 = 420 g
m( нового ppa ) = m(ppa соли) - m(H2O) = 700 - 200 = 500 g
W2(соли) = m(соли) / m( нового ppa) *100% = 420 / 500 * 100% = 84%
ответ 84%
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: svetlysha
Предмет: Химия,
автор: SCM1004
Предмет: Математика,
автор: FHBZ
Предмет: Математика,
автор: gabod
Предмет: Математика,
автор: DanyaKlinok