Предмет: Математика,
автор: ayyabelayaoyqtun
задача. для дитячого садочку закупили 10 кг печива по 45.2 грн за 1 кг, 8.5 кг цукерок по 123 грн. за 1 кг і 13.3 кг вафель по 57.4 грн за 1 кг. скільки грошей витратили на всю покупку?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 2260, 9 грн.
Пошаговое объяснение:
1кг печива - 45,2 грн.
1кг цукерок - 123 грн.
1кг вафель - 57,4 грн.
Составим выражение:
45,2*10+123*8,5+57,4*13.3=2260,92 грн.
или:
1. 45,2*10=452 грн. - (за 10кг печива)
2. 123*8,5=1045,5 грн. - (за 8.5 кг цукерок)
3. 57,4*13.3=763,4 грн. - (за 13.3 кг вафель)
4. 452+1045,5+763,4=2260,9 (всего грн.)
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Liza878
Предмет: Химия,
автор: Flora2012
Предмет: Алгебра,
автор: gainuullina1997