Предмет: Физика, автор: kronafona

ділянка кола складається із двох однакових паралельно з'єднаних резисторів. Чому дорівнює сила струму в кожному з резисторів, якщо напруга на ділянці 36 В , а опір ділянки 6 Ом

Ответы

Автор ответа: insafsayfullin1990
5

Ответ:

Объяснение: Ділянка ланцюга складається з двох однакових паралельно з'єднаних резисторів. Отже, U = U1 = U2 і діє формула R / 2 знаходження опору в двох резисторах.

1) потрібно знайти опір. Скористаємося формулою R / 2. 6 Ом / 2 = 3 Ом. І за допомогою закону ома можемо знайти силу струму: I = U / R. І за допомогою закону ома можемо знайти силу струму: I = U / R. I1 = U/R1 = 36/3 = 12 A. I2 = U / R2 = 36/3 = 12 A.

Похожие вопросы
Предмет: Обществознание, автор: Yulia20012010
Предмет: Математика, автор: alex3382