Предмет: Физика,
автор: Sofia2Love
на якій глибині тиск у морській воді становить 100кПа
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
h=p/pg
p(морської води) = 1020кг/м³
100кПа= 100000Па
h=100000/1020×9.8=(приблизно) 10
h=10м
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: wolf2020
Предмет: Английский язык,
автор: liza713
Предмет: Литература,
автор: max3455
Предмет: Математика,
автор: нига60
Предмет: Геометрия,
автор: stanger0706