Предмет: Физика, автор: iralisovets

Вопрос 5
без ответа
Визначте силу, яка діє на великий поршень гідравлічної машини.
S=30 см?
S=10 см2
F=500 н
/1 баллов​

Ответы

Автор ответа: nastya070676
0

Ответ:

1500Н

Объяснение:

F2=500H

S2=10см^2=0.001м^2

S1=30см^2=0.003м^2

Решение

F1/S1=F2/S2

F1=500H×0.003м^2/0.001м^2=1500Н

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: еленаплюс
Предмет: Математика, автор: витальйо