Предмет: Физика, автор: valeriabar33

Джерело струму з ЕРС 7,5 В і внутрішнім опором 0,3 Ом підключили до ділянки кола, що складається з двох паралельно з’єднаних резисторів. Опори резисторів 2 Ом і 3 Ом. Знайдіть силу струму в кожному з них​

Ответы

Автор ответа: vasyael
44

Ответ:

I1=3A, I2=2A

Объяснение:

Знаходимо струм через Ro:  Ro=2*3/2+3=1.2Om,

I=U/Ro+r=7.5/1.2+0.3=5A,

напруга на резисторах U1.2=I*Ro=5*1.2=6В,

I1=U1.2/2Om=3A,  I2=U1.2/3Om=2A,

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: xxxAlinkaxxx
Предмет: Русский язык, автор: avitali
Предмет: История, автор: Артёмqwerty123
Предмет: Алгебра, автор: ilshat10277