Предмет: Химия,
автор: aksenenko87
приготували 40г розчину, де масова частка солі становить 10%. Скільки грам солі і який об'єм води в приготовленому розчині
Ответы
Автор ответа:
148
Ответ:
m(солі)=w(солі)•m(р-ну)
m(солі)=40г•0,1=4г
m(води)=40г-4г=36г
Оскільки маса води чисельно дорівнює її об'єму,то V(води)=36мл
Відповідь:42 г солі і 36 мл води
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: irina2506
Предмет: География,
автор: SmallFish
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Alleria8910