Предмет: Физика,
автор: 210119allo
Який заряд проходить через лампочку за 10 хв при силі струму 0.2 А
Ответы
Автор ответа:
17
Ответ:120Кл
Объяснение:I=q/t q=I*t
10хв=600с
q=0,2*600с=120Кл
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: arurt
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: Viktioriya
Предмет: Литература,
автор: vf50738
Предмет: Математика,
автор: вфывфыа