Предмет: Химия, автор: railym006

. Магний мен алюминийден тұратын массасы 200 г қоспа жанғанда түзілетін
оксидтердің массаларын есептеңдер. Қоспадағы алюминийдің массалық үлесі
54%-ды құрайды.
Жауабы: 357,3 г.​

Ответы

Автор ответа: 871206402075
26

Ответ:

Объяснение: Аl = 54%×200/100%=108

Mg = 200-108=92

92- x

48- 80 x= 153,3

108- x

108 - 204 х= 204

Қоспа (Mg +Al)= 153,3 +204= 357,3

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Оллуна