Предмет: Биология,
автор: svetluk
Використовуючи правило екологічної піраміди, визначте, на скільки збільшилася маса куниці, якщо протягом дня вона з’їла 20 мишей (маса однієї миші – 10 г). Візьміть до уваги, що масова частка води в організмі становить 70%від загальної маси.
Ответы
Автор ответа:
32
Ответ:
6 г.
Объяснение:
20 мишей * 10 г = 200 г
10% від 200 г = 20 г.
100% - 70% = 30%
30% від 20 г = 6 г7
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: лерусссссся
Предмет: Математика,
автор: xbgbnf
Предмет: География,
автор: larisakriukova
Предмет: Обществознание,
автор: irisAlenusya