Предмет: Химия,
автор: vika2655
обчисліть масові частки елементів у сульфур (VI) оксиді. Help
Ответы
Автор ответа:
12
Ответ:
Mr(SO³)=32+3×16=80
w(S)=32/80=0,4 або 40%
w(O)=3×16/80=48/80=0,6 або 60%
Відповідь: масові частки елементів у сульфур (VI) оксиді (SO³) дорівнюють 40 та 60%.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Тааааня98
Предмет: Обществознание,
автор: ReginaLOL13
Предмет: Литература,
автор: pelageya136
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним