Предмет: Физика, автор: 098900564

Визначити довжину хвилі світла, яким освітлюють поверхню металу, коли фотоелектрони мають кінетичну енергію Wк = 4,5*10^-19 Дж, а робота виходу електрона з металу А=3,3*10^-19 Дж

Ответы

Автор ответа: tania1872
8

Ответ:

392 мкм

Объяснение:

Приложения:

ssaakkuurraaa: помоги пожалуйста, откуда взялось 6,626•10^-34..
nagirniuya57: це стала величина
wixwixwix123456: Формула виведена неправильно, c=3*10^8
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Анастасия221106