Предмет: Литература, автор: blackcherry37

Правильно ли вели себя по отношению к Оле её родители? А Евдокия Савельевна? В чём причина непонимания между родителями и учителем?​


sampunkaanimacia: можна текст: 3

Ответы

Автор ответа: sampunkaanimacia
1

Ответ:1.

2. Люся Катуніна представляється мені спокійної дівчинкою, а Боря Антохін- Хуліган, але розумний

3. У своєму егоїзмі, в небажанні зрозуміти, щоб не сказати, взагалі помічати інших людей, ні Оля, ні сліпо люблять її батьки зовсім далекі від істинного сенсу проісходящего.Родітелі, звичайно ж, вели себе не правільно.Родітелі пожертвували собою заради дівчинки і погубили її і себе, тому що культивували її унікальність, "створили собі кумир". Євдокія жертвує по-іншому. Її принцип якраз "возлюби ближнього свого". Вона вміє любити глибоко, розчиняється в долях учнів, але ця любов творча.

4. Брошка

5. Недоговорено занадто багато, нічого не зрозуміло.

А вчителі взагалі реально найчастіше роблять саме те, що не потрібно. Вони думають, що, відбираючи щоденники і проставляючи двійки, підвищують успішність. Вони думають, що успішність підвищується прямо пропорційно силі їхні голоси. Вони ще багато чого думають. Але тільки не те, як зробити так, щоб було просто цікаво.

6. Батько вважає, що виховав дочку егоїстичною і холодної, нездатною з турботою подумати навіть про свою матір. Насправді все значно складніше. Крайнє самозамилування, іронічне, глузливе ставлення до оточуючих-зворотна сторона талантів, якими була наділена ця дівчинка. Характер про коліно не переламати, як і не виростиш з яскравою безсердечної Олі добру, вірну і сіру Люсю.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: maryangel300
Помогите пожалуйста! Нужно из этого текста выписать все средства выразительности речи и указать их тип( метафора, эпитеты, инверсии и т.д.) Изобретательность О. Генри в создании новелл просто поразительна. Иногда кажется, что все усилия писателя направлены на то, чтобы поразить нас неожиданным финалом. Построение новелл у О. Генри определяется задачей такого изложения событий, которое делало бы для читателя невозможным разгадать их исход. Секрет этой композиции в сущности прост, хотя по ходу повествования писатель кое-где сообщает обстоятельства, подготавливающие развязку, но при этом какой-то существенный факт утаивается и мы узнаем о нем только в финале. Концовка новеллы у О. Генри, подобно яркой вспышке молнии, озаряет все то, что раньше таилось во мраке, и картина сразу становится ясной. Финал рассказа раскрывает не только смысл всего происшествия, но и всю жизненную реальность характера и поведения героев