Предмет: Физика,
автор: dunskaya18
розв язання задачі яку відстань подолає тіло протягом другої секунди вільного падіння без початкової швидкості
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
15м
Объяснение:
Дано
g=10м/c^2
v1=0м/c
t=1c
знайти
s
розвязання
g=v2-v1/t
10м/c^2=v2-0м/c/1c
v2=10м/c
S=v2*t+g*t^2/2=10м/c*1c+(10м/c^2*1^2c/2)=15м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: юля1041
Предмет: Русский язык,
автор: masleno
Предмет: Английский язык,
автор: botakann
Предмет: Математика,
автор: Двоечница111222