Предмет: Физика,
автор: Maksimkovish
Помогите плиз!!
ДАЮ 15
Щоб утримати у
воді гранітовий
брусок масою 5 кг,
необхідно прикласти
силу 30 Н. Яке
значення
виштовхувальної
сили, що діє на
брусок?
Ответы
Автор ответа:
19
Ответ:
а=6
Объяснение:
Дано:
m=5кг
F=30H
a-?
F=ma
a=F/m
a=30/5=6
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: nelli75
Предмет: Русский язык,
автор: Анечка08
Предмет: Математика,
автор: YaoiLover
Предмет: Геометрия,
автор: allashipilova