Предмет: Химия, автор: tsyak2020

Напишіть формулу речовини, що складається з одного атома Купруму, одного атома Сульфуру, чотирьох атомів Оксигену. Обчисліть масову частку Оксигену в цій речовині. Оберіть правильну відповідь.

Ответы

Автор ответа: Hlm45
18

Ответ:

1) Ця речовина - CuSO4

2)Масова частка оксигену - 57,1%

Объяснение:

M(CuSO4)=112

M(O)=16*4=64

112-100%

64-x%

x=(100*64)/112=57.1%

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: ДианаКампорро