Предмет: Химия,
автор: egorrikerrs
Розв’язати задачі:
1. Приготували 74г розчину, де масова частка солі становить 20%.
Обчисліть масу солі і води в розчині.
2. Приготували 150г розчину, де маса води 120г. Обчисліть масову
частку розчиненої речовини в розчині.
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Рахуємо спочатку массу розчину m(солі)+m(води) = 20+120 = 140 г
Тепер рахуємо масову частку солі в розчині w = m(солі)/m(розчину) = 20/140 = 0.143
Відповідь: 14.3%
Объяснение:
egorrikerrs:
мне нужно 2
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: maxim11111
Предмет: Русский язык,
автор: 245кристя
Предмет: Русский язык,
автор: нннааасссссстттяяя
Предмет: Математика,
автор: вайнран55
Предмет: Математика,
автор: Ильясон