Предмет: Химия,
автор: Eleylika
який об'єм водню виділиться при взаємодії цинку з сульфатною кислотою кількістю речовини 0,25 моль?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
0,25 моль Х л
Zn + H2SO4 = ZnSO4 + H2
n=1 моль n=1 моль
Vm=22,4 л/моль
V = 22,4 л
0,25 моль H2SO4 - Х л Н2
1 моль H2SO4 - 22,4 л Н2
V(H2) = 0,25 * 22,4 / 1 = 5,6 л
Похожие вопросы
Предмет: Беларуская мова,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: hyhg
Предмет: Українська мова,
автор: cMar
Предмет: Литература,
автор: Didt34
Предмет: Математика,
автор: супермен30001