Предмет: Физика, автор: dsevostyanov74

Координата тіла масою 6 кг змінюється під час прямолінійного руху законом х=8+10t+2t(2) (значення велечин у формулі наведено в СІ ) .Визначте рівнодійну всіх прикладених до тіла сил.

Ответы

Автор ответа: leroitengin284
23

Ответ:

24H

Объяснение:

F=ma

a=4м/с2 из 2t(2)=4t(2)/2

F=6*4=24H


krutojv102: а как ето: Швидкість руху автомобіля масою 4,8т змінюється під час прямолінійного руху за законом v=12+0.25t. Рівнодійна усіх сил дорівнює
Похожие вопросы