Предмет: Физика, автор: Hromadska1088

Візок з вантажемпротягли на відстань 170 м, прикладаючигоризонтальну силу 700 Н. Яка роботапри цьому булавиконана?

Ответы

Автор ответа: olexandryar
4

Ответ:

119 кДж

Объяснение:  A=F*S

A=700H*170м=119000Дж=119кДж

Похожие вопросы