Предмет: Физика, автор: masabalaban1

5. На рисунку показано ділянку кола. Визначити силу струму, що
протікає через резистор R., якщо опори резисторів дорівнюють
відповідно R= 16 Ом, R= 24 Ом, R= 2.4 Ом. Напруга на цій
ділянці кола 36 В.​

Приложения:

masabalaban1: визначити R2
masabalaban1: R1 16, R2 24, R3 2,4

Ответы

Автор ответа: 25102003p7qtjs
10

Ответ:

Объяснение:

У вкладенні, якщо будуть питання задавайте у коментарі.

Приложения:
Похожие вопросы