Предмет: Физика,
автор: DINPRO666
На тіло занурене у морську воду діє виштовхувальна сила 1,03 кН. Обчисліть об’єм зануреного тіла, якщо густина морської води 1030 кг / м3
срочно
Ответы
Автор ответа:
103
Ответ:
Дано: ...
V - ?
1,03 кН = 1030 Н;
Fа - рgV;
1030 = 1030*g*V = 10300. Звідси:
V = Fa / рg = 0,1 (м^3)
Ответ: V = 0,1 (м^3)
nik0769d:
Молодець!!!
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: чикр
Предмет: Английский язык,
автор: krisgrebennikova
Предмет: Русский язык,
автор: Фидаша
Предмет: Биология,
автор: anyavatamanova
Предмет: Математика,
автор: khudyshkinapol