Предмет: Химия, автор: POLINA160620

Який об’єм кисню (н. у.) прореагує з кальцієм масою 8 г?

Ответы

Автор ответа: svetka1574
20

Ответ:

Объяснение:

   8 г                Хл

  2Ca      +     O2     =      2CaO

n=2 моль        n=1 моль

М=40 г/моль   Vm=22,4 л/моль

m=80 г              V = 22,4 л

8г  Са    -    Х л  О2

80 г Са   -   22,4 л  О2

V(O2) = 8 * 22,4 / 80 = 2,24 л

Похожие вопросы