Предмет: Физика, автор: natalityy

Помагите!!!!!
Даю 20 б
3 даху будинку, висота якого 45м, 2
горизонтально стріляють з лука.
Якою буде дальність польоту
стріли, якщо її початкова
швидкість становить 20 м/с.
Відповідь запишіть у метрах.

Ответы

Автор ответа: zirrvl
2

Ответ: t=√2h:g=90m:10m/c=√9c=3c

l=v0*t=20m/c*3c=60m

Объяснение:

В-дь: 3с,60m


natalityy: Можеш ще пж одну задачу рощвятати?
natalityy: Будь ласка!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: textbook
Предмет: Математика, автор: АлтынайАмантурова