Предмет: Химия,
автор: ustinovamariyai
Обчисліть та зазначте об'єм карбон(|V) оксиду,що утворився при взаємодії калій карбонату масою 84,6 г з надлишком хлоридної кислоти
а) 20,4
б)13,7
в) 10,6
г) 12,8
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
84,6 г Х л
K2CO3 + 2HCl = 2KCl + CO2 + H2O
n=1 моль n=1 моль
М=138 г/моль Vm=22,4 л/моль
m=138 г V = 22,4 л
84,6 г К2СО3 - Х л СО2
138 г К2СО3 - 22,4 л СО2
V(CO2) = 84,6 * 22,4 / 138 = 13,73л
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Znaju6aja
Предмет: Английский язык,
автор: 543605
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: 122342008
Предмет: Литература,
автор: генаподкорытов2344