Предмет: Физика, автор: andreystark007

Двигун трактора споживає за 1 год. 215
г дизельного палива на кожні 736 Вт
потужності. Чому дорівнює ККД
двигуна (q = 42·10 6 Дж/кг ) ?

Ответы

Автор ответа: Стефaник
2

Відповідь:

η = 29 %

Пояснення:

Дано:

t = 1 год = 60 хв = 3600 с

m = 215 г = 0,215 кг

P = 736 Вт

q = 42·10 6 Дж/кг

η - ?

Решение:

η = n

Ap - полезная робота

Az - затраченая робота

n = \frac{Ap}{Az} * 100%

Az = Q = q*m = 42*10⁶ * 0,215 = 9,03*10⁶ Дж

Ap = P*t = 736 * 3600 = 2,64*10⁶ Дж

n = \frac{2,64 *10^6}{9,03*10^6} * 100 = 0,29 * 100 = 29 %

η = 29 %

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: даша282146
Предмет: Математика, автор: Аноним