Предмет: Химия,
автор: Dgccucuyfxxf
ПОЖАЛУЙСТА!! Масова частка Гідрогену в молекулі води становить (у %) ( відповідь підтвердити відповідними розрахунками) -
а)5,8 б)10 в)11 г)5
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
11
Объяснение:
нам дано :
H2O
знайти :
W(H)=?
розв'язок :
W=n*Ar/Mr*100%
Mr(H2O) = 2*1+16=18
Ar(H)=1
W(H)= 2*1/18*100%=11,1%~11%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: rurt2003
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Sabino4kaS
Предмет: Математика,
автор: Гопник11
Предмет: Математика,
автор: jannayusuf88