Предмет: Физика,
автор: 16780
маса сумішів криптону й аргону дорівнює 62г визначе масу аргону в цій суміші якщо її вурішся енергія за температури 27 становить 3,74кдж
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ: 20 г
Объяснение: спільна енергія суміші рівна сумі енергій складових:
Uзаг=U1+U2
U=(3/2)*R*T*m/Mr, де (3/2)*R*T - рівні для обох складових або коефіцієнти
тоді
Uзаг=(3/2)*R*T*((m1/Mr1)+(m2/Mr2)), де m2=mзаг-m1
Uзаг=(3/2)*R*T*((m1/Mr1)+(mзаг-m1/Mr2))
тоді, після підстановки
(3*8,3*300/2)*((m1*10^3/40)+((62*10^(-3)-m1)*10^3/84))=3,74*10^3
скорочуємо на 10^3, переносимо усі вирази за другими дужками за іншу сторону '=' та зводимо до спільного знаменника 840 (зручні множники)
(21*m1 + 62*10^(-2) - 10*m1)/840 = 10^(-3)
11*m1 + 62*10^(-2)=840*10^(-3)
11*m1 + 62*10^(-2)=84*10^(-2)
11*m1 = 84*10^(-2) - 62*10^(-2) = 22*10^(-2)
m1=2*10^(-2) (кг) = 20 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: serer11
Предмет: Русский язык,
автор: Taburet212
Предмет: Английский язык,
автор: aleeeena1
Предмет: Математика,
автор: sahin3
Предмет: Химия,
автор: tatsux2010