Предмет: Физика, автор: Kolliad

літак летить горизонтально зі швидкістю 720 км /год на висоті 245 м.Коли він пролітає над деякої точкою поверхні землі з нього скидають вантаж який відстань від цієї точки вантаж упаде на землю?

Ответы

Автор ответа: baganaly
14

Ответ:

Объяснение:

h=245м

V=720км/ч=200м/сек

S - ?

Время падения груза

t=√2h/g=√ 2×245/10=7cек

Расстояние которое пролетает груз

S=vt=200×7=1400м

Похожие вопросы