Предмет: Химия, автор: Аноним


Фізіологічний розчин — це розчин натрій хлориду з масовою часткою
солі 0,9 %. Обчисліть масу натрій хлориду, необхідну для приготуване
фізіологічного розчину об'ємом 10 л (густину розчину вважати 1 г/мл)

Ответы

Автор ответа: zubareva45
12

Ответ:

Объяснение:

ω%(NaCI)=0,9% или 0,009

V(розчину)=10л.или 10 000мл.

ρ=1г/мл.

--------------------------------------

m(NaCI)-?

Рiшення:

1. Обчислим масу натрій хлориду:

m(NaCI)=V(розчину)×ρ×ω%(NaCI)

m(NaCI)=10 000мл.×1г/мл.×0,009=90г.

2. Вiдповiдь: для приготуване  фізіологічного розчину об'ємом 10л.

необхідна маса натрій хлориду 90г. i 9910г. води.


maria2417: Здравствуйте!!! Помогите мне пожалуйста с подобной такой же задачей?
maria2417: *Поможете
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: zigzag101
Предмет: Математика, автор: nechaj2012