Предмет: Химия,
автор: polovinkastanislav28
Обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчинах із таким складом:
а) маса розчину-1200г,маса розчиненої речовини - 300г
б) маса води 300г, маса розчиненої речовини- 60%
Ответы
Автор ответа:
17
Ответ:
1)
W = 300 / 1200 * 100% = 25%
ответ 25%
2) W = m(вва) / (m(вва) + m(H2O)) * 100%
60% = m(вва) / (m(вва) + 300) * 100%
пусть Х - это масса вещества
60X + 18000 = 100X
40X = 18000
X = 450 g
ответ 450 г
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Катерина005
Предмет: Русский язык,
автор: dimf404
Предмет: Русский язык,
автор: Анастасия1801800
Предмет: Химия,
автор: alenapanina00
Предмет: Математика,
автор: Аноним