Предмет: Физика,
автор: Аноним
СРОЧНО!!!ДАЮ 20 БАЛІВ
Чому дорівнює об'єм зануреного тіла у воду (густина якої 1000 кг/м3), якщо на нього діє виштовхувальна сила 8кН?
Потрібен розв’язок
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:Fa=Vpg;V=Fa/Pg то есть V=8000/1000*10=80м3
Объяснение:
Дано:
p=1000кг/м3
F=8000н
g=10н/м
Решение:
Fa=Vpg;V=Fa/Pg то есть V=8000/1000*10=80м3
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: ШколАа
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: olegin112
Предмет: Математика,
автор: vip2704
Предмет: Литература,
автор: Аноним