Предмет: Химия,
автор: 6790854
Яка кількість речовини (моль) кальцій гідроксиду утвориться внаслідок взаємодії кальцій оксиду масою 5,6г з водою?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
n(Ca(OH)2)=?
m(CaO)=5,6г
Розв'язання
1CaO + H2O → 1 Ca(OH)2
За формулою n=m/М, знайдемоn(CaO):
n(CaO) = 5,6г/74=0,07 моль
За рівнянням реакції ми баяимо, що у реакцію вступає 1моль CaO і 1 моль Ca(OH)2. Але за умовою нам сказано , що взаємодієкальцій оксиду 0,07 моль.
Отже, 1моль-0,07моль( кальцій оксиду)
1моль- х моль (Ca(OH)2)
знайдемо n(Ca(OH)2): 1*0,07/1= 0,07моль
Відповіть: 0,07моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Mileno4ka1234
Предмет: Русский язык,
автор: MaRgArItA174
Предмет: Английский язык,
автор: nelli75
Предмет: Литература,
автор: Адия12345