Предмет: Физика, автор: KkanekoChanN

Під дією сили 16H пружина розтягується на 4см.Яка сила виникає внаслідок розтягування цієї пружини на 50мм?​

Ответы

Автор ответа: DedStar
24

Ответ:

Объяснение:

Закон Гука:

F₁ = k·Δx₁

Жесткость:

k = F₁ / Δx₁ = 16 / 0,04 = 400 Н/м

Тогда:

F₂ = k·Δx₂ = 400·0,050 = 20 H

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: nastya919
Предмет: Математика, автор: sibatowa2021