Предмет: Физика,
автор: starayasolomiya
Дифракційна гратка має 50 штрихів на 1 мм. Під яким кутом видно максимум першого порядку монохроматичного випромінювання з довжиною хвилі 400 нм?
Ответы
Автор ответа:
76
Ответ:
Объяснение:
N = 50
x = 1 мм = 1·10⁻³ м
m = 1
λ = 400 нм = 400·10⁻⁹ м
_____________
φ - ?
Период дифракционной решетки
d = x / N = 1·10⁻³ / 50 = 20·10⁻⁶ м
Формула дифракционной решетки:
d·sin φ = m·λ
sin φ = m·λ / d
sin φ = 1·400·10⁻⁹ / (20·10⁻⁶) = 0,020
φ ≈ 1°
Аноним:
Доброй ночи, не могли бы мне помочь?
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: вероничка542232
Предмет: Другие предметы,
автор: хелп000
Предмет: Русский язык,
автор: kotevalya
Предмет: Физика,
автор: Parviza