Предмет: Химия, автор: Аноним

Який об’єм водню (н.у) виділиться в результаті розчинення кальцію масою 20 г у
хлоридній кислоті?

Ответы

Автор ответа: kimvmin101
1

Відповідь:

11,2 л

Пояснення:

20 г                                Х л

       Ca  + 2 HCl = CaCl2 + H2

1моль*40г/моль               1моль*22,4л/моль

М (Ca) = 40 г/моль

Vм (H2) = 22,4 л/моль

складаємо пропорцію:

20/40 = Х/22,4

Х = 20 * 22,4 / 40 = 11,2 л

Автор ответа: svetka1574
0

Ответ:

Объяснение:

 20 г                                                    Х л

  Ca       +      2HCl    =    CaCl2    +   H2

n=1 моль                                            n=1 моль

М = 40 г/моль                                  Vm=22,4 л/моль

m=40 г                                              V = 22,4 л

20 г Са    -     Х л  Н2

40 г  Са    -  22,4 л Н2

V(H2) = 20 * 22,4 / 40 = 11,2 л

Похожие вопросы