Предмет: Химия, автор: Аноним

Обчисліть масу води, що виділиться в результаті взаємодії 13,5 г алюміній оксиду з достатньою кількістю сульфатної кислоти?

Ответы

Автор ответа: kimvmin101
1

Відповідь:

m (H2O) = 7,1 г

Пояснення:

      13,5 г                                                   Х г

      Al2O3   + 3 H2SO4 = Al2(SO4)3 + 3 H2O

1моль*102г/моль                                3моль*18г/моль

M (Al2O3) = 102 г/моль

M (H2O) = 18 г/моль

складаємо пропорцію:

13,5/102 = Х/54

Х = 13,5 * 54 / 102 = 7,1 г


Аноним: Спасибо большое
Похожие вопросы