Предмет: Химия,
автор: karinagalusinskaa1
Помогитеееееее
який об'єм вуглекислого газу утворюється в результаті повного окиснення сахарози масою 260 г?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
204,35 л
Пояснення:
260 г Х л
C12H22O11 + 12 O2 = 12 CO2+ 11 H2O
1моль*342г/моль 12моль*22,4 л/моль
молярна маса сахарози = 342г/моль
молярний об'єм вуглекислого газу = 22,4 л/моль
складаємо пропорцію:
260/342 = Х/268,8
х = 260 * 268,8 / 342 = 204,35 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ser2239
Предмет: Русский язык,
автор: Юлдия
Предмет: Русский язык,
автор: nadyaivochkina020299
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: МалаховаКАТЯ