Предмет: Химия, автор: Helen1234567899

який об'єм водню можна спалювати у кисні обємом 3 литри ( н у )

Ответы

Автор ответа: svetka1574
0

Ответ:

Объяснение:

  Х л                    3 л

  2H2        +        O2       =      2H2O

n=2 моль             n=1 моль

Vm=22,4 л/моль  Vm=22,4 л/моль

V = 44,8 л               V = 22,4 л

Х л  Н2   -  3 л  О2

44,8 л Н2 -  22,4 л О2

V(H2) = 44,8 * 3 / 22,4 = 6 л


Mykhaly4: Где ты взяла 22, 4 л/моль??????????????????77777777
Похожие вопросы