Предмет: Биология,
автор: mrdebrum
СРОЧНО!!! 45 БАЛОВ!!!
В одній із популяцій тварин кількість хромосомних мутацій становить близько 7 на 1 000 новонароджених. Обчисліть частоту виникнення хромосомних мутацій у даній популяції. (Частоту мутацій можна обчислити за формулою: Pm = M / 2 N, де Pm — частота появи мутацій; M — кількість виявлених мутантних фенотипів; N — загальна кількість обстежених організмів." title="Вправа 2 В одній із популяцій тварин кількість хромосомних мутацій становить близько 7 на 1 000 новонароджених. Обчисліть частоту виникнення хромосомних мутацій у даній популяції. (Частоту мутацій можна обчислити за формулою: Pm = M / 2 N, де Pm — частота появи мутацій; M — кількість виявлених мутантних фенотипів; N — загальна кількість обстежених організмів.
Ответы
Автор ответа:
120
Ответ:
P = 0,0035
Объяснение:
P = M/2N
M = 7 - кількість з геними змінами
N = 1000 - всього кількість обстежених
P = 7/2*1000 = 7/2000 = 0,0035
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: alenochka16
Предмет: Русский язык,
автор: kagaly22
Предмет: Английский язык,
автор: Oliver111
Предмет: Алгебра,
автор: xhkjdfnk
Предмет: Математика,
автор: liveBred