Предмет: Українська мова, автор: musulega

 Виконання тестових завдань для взаємоперевіркиПодумати й вибрати правильні варіанти відповідей1. У прикметників частка не пишеться окремо, якщо:а) без частки не слово не вживається;б) є протиставлення;в) прикметник виступає в ролі присудка;г) слово можна замінити синонімом без частки не.2. У якому реченні частка не з прикметником пишеться разом?а) Щастя Грицькове було не/велике.б) Аж тепер тільки почув він своє горе, і не/щаслива пригода стала ясно перед очима.в) Коли ніч стемніла, долина наповнилась не/звичними голосами.г) На уроках я став не/уважний.3. У якому слові частка не входить до складу префікса недо-?а) Недоступний;б) недобросовісний;в) недотепний;г) недомовний.4. Назвати слово, в якому частка не входить до складу кореня.а) Нещадний;б) неуспішний;в) нетутешній;г) нечемний.5. З’ясувати, в якому слові частка не виконує роль префікса.а) Нещасний;б) неясний;в) нетямний;г) нетривкий.6. Визначити, в якому ряді слів прикметники з часткою не пишуться окремо.а) Не/полярний, не/постійний, не/правдивий;б) не/порядний, не/озорий, не/однаковий;в) не/старий, а молодий; не/радий, а сумний; вітер не/помірний;г) не/правильний, не/обхідний, не/міцний.Рябят помогите пожалуста!

Ответы

Автор ответа: alinaegels47
7

1-б, 2-а, 3-в, 4-б, 5-а, 6-а

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Grimm01

Изучить орфограмму «Правописание личных окончаний глаголов и суффиксов причастий (спряжение)». Выполнить задание, выбрав нужную букву и объяснив её.

 

Пример: разделИШЬ (разделИТЬ) – глагол II спряжения. - 1 столбик

 

КолеблЕМый (колебАТЬ) – причастие, образованное от глагола I спряжения. - 2ой столбик

 

Бор…шься, выключ…вший, откус…шь, раскраш…нный, подкле…шь, слыш…мый, разлож…шь, устро…вший, напиш…шь, муч…мый, отгон…шь, выращ…нный, постел…шь, умнож…вший, маяч…шь, увид…нный, подкол…шь, заброс…вший, скле…шь, уменьш…нный, вычист…шь, назнач…вший, посе…шь, обид…вший, затащ…шь, терп…щий, предусмотр…нный, сыпл…шь, постел….нный, беспоко…шься, заброш…нный, расстав…шь, обнаруж…вший, поджар…шь, бре…щийся, вид…шь, невид…мый, мел…шь, обурева…мый, провоз…шься, надпил…нный,надыш…шься, засе…нный, танцу…шь, предвид…вший, побре…шься, надкуш…нный, задерж…шься, разреша…мый, рокоч…щий