Предмет: Химия,
автор: Dashahdhdhdjdj
у результаті повного згоряння метану СН4 відилилось 56л вуглекислого газу. обчисліть масу метану що згорів. Решите!!! Умоляю!!!!
Ответы
Автор ответа:
10
Ответ:
40г
Объяснение:
Дано:
x г 56л
CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O
1 моль*16г/моль 1 моль*22,4 л/моль
молярна маса метану = 12+4=16 г/моль
тому складаємо пропорцію
тому маса метану = 56*16/22,4 = 40 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Васька2001
Предмет: Английский язык,
автор: Бурундуша
Предмет: Русский язык,
автор: Aliss
Предмет: Математика,
автор: tender1oksana