Предмет: Химия,
автор: roksa007
визначити об'єм водню який виділиться при взаємодії 60 г етанової кислоти з калієм
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
60 г Х л
2CH3COOH + 2K = 2CH3COOK + H2
n=2 моль n=1 моль
М=60 г/моль Vm=22,4 л/моль
m = 120 г V = 22,4 л
60 г СН3СООН - Х л Н2
120 г СН3СООН - 22,4 л Н2
V(H2) = 60 * 22,4 / 120 = 11,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: GhoSt971
Предмет: Английский язык,
автор: JessicaSvestar
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Vatan
Предмет: Математика,
автор: tanyhakalimyli
Предмет: Алгебра,
автор: Жаслан01