Предмет: Физика,
автор: ahmatsila277
До пружини підвішено вантаж. Максимальна кінетична енергія вантажу 1 Дж,
амплітуда коливань 5 см. Знайти жорсткість пружини.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
E=1 Дж A=0.05 м k=?
===
E=k*A²/2
k=2*E/A²=2*1/0.05²=800 Н/м
========================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Valerya200024
Предмет: Другие предметы,
автор: sava2002
Предмет: Українська мова,
автор: svetla7641
Предмет: Математика,
автор: мишокл0л
Предмет: Математика,
автор: Дашулька975