Предмет: Физика, автор: vldaamka

Автомобіль масою 2т рухається рівномірно прямолінійно по горизонтальній ділянці дороги. Знайти силу тяги автомобіля, якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0,02.

Ответы

Автор ответа: cs291010lap
16

Ответ:400H

Объяснение:Якщо сила тяги(F) = силі тертя ковзання(F ковзання).

Fковз=μΝ

N=Fтяжіння

N=m(маса)×g

N=2000кг×10=20000кг

Fковз=0,02×20000=400H

Fковз=F(сили тяги)

F(сила тяги)=400H

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Vsv18121982