Предмет: Биология, автор: sofia8happiness

Дати характеристику розмноження у акули, медузи та кенгуру... Даю 25 балів

Ответы

Автор ответа: svitlanapushkash003
2

Ответ:

Для акул властиве внутрішнє запліднення завдяки наявному у самців копулятивних органів — видозмінених черевних плавців (птеригоподіїв). Акули розмножують трьома способами: відкладанням яєць, яйцеживородінням та живородінням.

Переважна більшість медуз з'являються після брунькування від поліпів - особин безстатевого покоління, прикріплених до субстратів. Розмноження медуз відбувається статевим шляхом, в результаті чого утворюються плаваючі личинки (планули). Для деяких гідроїдних медуз характерне безстатеве розмноження брунькуванням або поперечним діленням. Із планули утворюється поліп (безстатеве покоління). Після досягнення поліпом зрілості від нього знову відриваються молоді медузи в процесі брунькування.

Кенгурові не утворюють постійний пар чи гаремних груп. В кенгуру, валабі та деревних кенгуру вік статевої зрілості прямо корелює з розмірами. У великих видів самиці досягають статевої зрілості на 2–3 році життя, а в деяких малих видів вже на 4–5 місяць після того, як покинуть матір. Зазвичай самці досягають статевої зрілості пізніше за самиць.

У великих видів кенгурових добре виражений статевий диморфізм, часом самці в 2–3 більші за самиць. Розмір самців прямо впливає на їх статус, тож найбільші запліднюють більшість самиць. У невеликих видів кенгурових статевий диморфізм незначний і дорослі особини обох статей мають зіставні розміри.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: 105vikuSya105

допоиожіть скласти план до твору: Кожний з нас є невід'ємною частиною природи. Нам подобатися спостерігати за першою капеллю, що передвіщає початок весни за першим снігом, що перетворює місто в білу казку за осіннім листопадом, що встеляє землю золотим килимом. Однак всі частіше ми забуваємо, що вся ця краса дуже залежить від нас, від того як ми до неї ставимося. Адже всього цього не буде, якщо люди не перестануть перетворювати нашу планету в більший сміттєвий смітник Так, ми чекаємо весни, але адже навесні тане сніг, виставляючи напоказ все те, що люди кидали в нього, думаючи, що це не страшно, цього ніхто не побачить. Але ми бачимо. Це бачать всі, коли сніг уже зійшов, а перша зелень не в змозі сховати все це сміття. Ми повинні ставитися до навколишньої природи, тому що ставимося до власного будинку, але адже будинку ми не кидаємо непотрібні речі на пів Важливо берегти природу, адже нам має бути передати цей світ нашим дітям, які повинні побачити його таким, яким бачимо його ми. У ньому не повинно бути сміттєвих пакетів, що валяються уздовж доріг. Вони не повинні бачити пивних пляшок,. Наші діти повинні вчитися в нас зберігати світ, переймаючи в нас корисну звичку - не смітити. Якщо вони цьому навчатися, то у свою чергу постараються передати вже їхнім дітям той світ, що їм показали ми З повагою потрібно ставитися не тільки до міської природи, але й до лісів. Відправляючись на відпочинок у сусідній ліс, ми навряд чи зрадіємо, побачивши там замість чудесних квітів жахливі пластикові пляшки, викинуті недбайливими туристами. Тим більше пластик, як всім відомо, залишається в землі довгі роки й не гниє. Ліси повинні радувати нас могутніми деревами, благоухающими рослинами, чистою водою дзюркотливих струмків, а не засмучувати горами сміття, залишеного там людьми. Давайте берегти природу, адже вона так від нас залежить!

Предмет: Математика, автор: КорольАрхи
Предмет: Математика, автор: ElizabethMelnikova03